Міжнародне юридическое бюро VERDYS Law (Український офіс)

Право для здоров’я та краси!

Трудове право

Трудове право являє собою систему правових норм, які регулюють реалізацію права на працю та трудові відносини, які виникають між роботодавцем і найнятими працівниками. Також нормами трудового права України регулюються також ті відносини, які тісно пов'язані з трудовими. У сферах охорони здоров'я, індустрії краси та оздоровлення, фармації, професійного спорту трудові відносини мають суттєві особливості, перш за все, пов'язані з професійними обов'язками, вимогами та обмеженнями, нормами етики і деонтології.

Фахівці нашого Бюро, здійснюючи практику в галузі трудового права, враховують особливості працевлаштування фахівців, допуску їх до роботи, норми робочого часу, а також контролю їх діяльності. Ми консультуємо клієнтів з усіх питань, пов'язаних із встановленням і розірванням трудових відносин, допомагаємо скласти трудові договори і контракти (у т. ч. з керівниками медичних та оздоровчих закладів), договору цивільно-правового характеру та ін

Звернувшись до наших фахівців, можна отримати допомогу, зокрема, щодо оптимізації трудових відносин, оформлення (корекції) кадрових документів, врегулювання спірних (конфліктних ситуацій), захисту інтересів на створені в процесі трудової діяльності об'єктів інтелектуальної власності (винаходи, зразки та ін), захисту конфіденційної інформації, у т. ч. персональних даних.

Особливе місце в нашій практиці даної галузі права посідають трудові (контрактні) відносини професійних спортсменів. Більш детально про послуги, які ми надаємо в цій галузі права див. розділ Сайту «Послуги» та «Спортивна медицина, професійний спорт та фітнес».