Міжнародне юридическое бюро VERDYS Law (Український офіс)

Право для здоров’я та краси!

Реєстрація та легалізація

Реєстраційні процедури та легалізація мають важливе значення в хозяйственностей і професійної діяльності в сфері медицини та інших галузях. Це реєстрація підприємств та їх підрозділів, отримання різних дозволів, актів, висновків, доступів і ліцензій, поновлення, підтвердження, апостилювання або зміна документів, у т. ч. нострифікація документів про освіту, спеціалізації і кваліфікації, отриманих за кордоном та інше. Сюди також відносяться процедури легалізації тривалого перебування іноземних фахівців в Україні, а також одержання дозволів на їх працевлаштування. Практично в кожному такому випадку фахівці нашого Бюро готові надати консультаційні послуги або практичний супровід.

У сфері репродуктивного права фахівці нашого Бюро займаються супроводом отримання свідоцтв про реєстрацію народження дитини (дітей) після програм сурогатного материнства, як для громадян України, так й іноземців.

Дізнатися більше про послуги, які ми можемо запропонувати в цьому напрямку, Ви зможете в розділі Сайту «Послуги» або у фахівців VERDYS Law Ukraine.