Міжнародне юридическое бюро VERDYS Law (Український офіс)

Право для здоров’я та краси!

Інвестиційне право

Інвестиційне право як комплексна галузь права, що являє собою сукупність правових норм, які регулюють правовідносини з приводу залучення інвестицій, у т. ч. з-за кордону, їх використання та контроль за інвестиційною діяльністю, а також питання захисту прав інвесторів.

Незважаючи на тривалу економічну кризу та нестабільну політичну ситуацію, деякі іноземні інвестори не проти інвестувати кошти в економіку України. Зокрема вони готові вкладати кошти у створення нових бізнесів, а також прідбавати вже діючі українські підприємства та компанії, зокрема у сфері медицини та фармації. У той же час, багато українських бізнесменів наважуються відкрити нові або перевести свої бізнес-проекти за кордон. Такі питання викликають багато складнощів на практиці та вимагають комплексного та кваліфікованого юридичного супроводу, так як передбачають рішення багатьох організаційних питань, проведення реєстраційних та інших процедур.

Юристи нашого Бюро, за підтримки колег з головного офісу в Празі, готові запропонувати широкий спектр юридичних та консалтингових послуг у галузі інвестиційного права, зокрема такі як:

  • консультування з ведення бізнесу, ліцензування та оподаткування в Україні потенційних іноземних інвесторів, які хочуть відкрити бізнес в Україні, або придбати в цій країні вже діючі підприємства чи заклади, зокрема у сфері медичного обслуговування, оздоровлення, фармації чи інших сфер діяльності;
  • консультування та юридичний супровід відкриття компаній з іноземними інвестиціями, а також представництв іноземних компаній в Україні;
  • консультування з відкриття медичних і інших бізнесів за кордоном;
  • організаційно-правовий аудит діючих медичних та інших закладів (бізнесів) для потенційних інвесторів і власників;
  • представлення інтересів іноземних інвесторів на переговорах з партнерами з України;
  • позасудове врегулювання конфліктів між партнерами інвестиційних проектів, у т.ч. за допомогою медіації;
  • ведення судових справ і арбітражів за інвестиційнимі проектамі з іноземним елементом на території України та за кордоном;
  • легалізація тривалого перебування іноземних інвесторів в Україні;
  • юридична допомога по вирішенню інших питань, які виникають при реалізації інвестиційних проектів з іноземним елементом в Україні. 

Дізнатися більше про послуги, які ми можемо запропонувати в цьому напрямку, Ви зможете в розділі Сайту «Послуги» або у фахівців VERDYS Law Ukraine.