Міжнародне юридическое бюро VERDYS Law (Український офіс)

Право для здоров’я та краси!

Іміграційне право

Виїзд за кордон з метою реалізації амбітних життєвих, кар'єрних або бізнес-планів нерідко потребує професійної поради і навіть супроводу кваліфікованого юриста. Особливо це актуально для професіоналів і бізнесменів сфери охорони здоров'я. Їм необхідно бути готовими не тільки до вирішення візових питань, але й до складних і тривалих процедур легалізації освіти, кваліфікації, отримання доступу до професійної або бізнес-діяльності в новій країні проживання.

Наше Бюро, враховуючи міжнародний статус, досвід роботи та можливість залучити додаткових фахівців з-за кордону, пропонує досить широкий спектр юридичних та консалтингових послуг у сфері імміграційного права. Це можуть бути: різні консультації щодо стандартних та складних імміграційних питань, оцінка перспектив еміграції в Чеську Республіку, США, Канаду, Австралію, Нову Зеландію, Великобританію, країни ЄС тощо, розробка реальної моделі для еміграції (робота, навчання, шлюб, возз'єднання сім'ї та інші), оформлення, легалізація та подання документів (дипломи, сертифікати та інші документи про медичну освіту, апостилі та інші), ведення листування та діловодства, апеляції, представництво в суді та інші. Послуги можна замовити як окремо, так і в пакеті. Ми можемо запропонувати комплексний імміграційний супровід для всієї родини. Звернувшись до нас, Ви зможете отримати актуальну інформацію щодо спонсорства, працевлаштування та роботи лікарів затребуваних спеціальностей, стоматологів, медсестер та іних в Чеській Республіці, Польщі, Австралії, Новій Зеландії, Канаді та інших країнах.

Ми тісно співпрацюємо з сертифікованими імміграційними агентами Австралії, Канади, США та деяких інших країн.

Дізнатися більше про послуги, які ми можемо запропонувати в цьому напрямку, Ви зможете в розділі Сайту «Послуги» або у фахівців VERDYS Law Ukraine.