Міжнародне юридическое бюро VERDYS Law (Український офіс)

Право для здоров’я та краси!

Право інтелектуальної власності

Торгові марки та інші об'єкти інтелектуальної власності мають важливе значення для підприємницької та професійної діяльності, у тому числі й у сфері охорони здоров'я. Тому допомога в проходженні реєстраційних процедур таких об'єктів та юридичні послуги щодо їх захисту досить затребувані.

Реєстрація назв медичних препаратів, медичних закладів (практик), імені спеціаліста, способу лікування (оздоровлення), методу продажу або просування послуг, - це далеко не повний перелік випадків, коли фахівці нашого Бюро можуть надати юридичну допомогу і підтримку. Це можуть бути консультації, оформлення і подача заявки, отримання реєстраційних свідоцтв, складання і супровід укладення ліцензійних договорів, юридична експертиза з питань використання і захисту прав власників та правовласників, врегулювання конфліктів і спірних питань, представництво в суді та інші. 

Ми можемо допомогти з реєстрацією та захистом будь-яких об'єктів інтелектуальної власності як в Україні, так і за кордоном.

Дізнатися більше про послуги, які ми можемо запропонувати в цьому напрямку, Ви зможете в розділі Сайту «Послуги» або у фахівців VERDYS Law Ukraine.