Міжнародне юридическое бюро VERDYS Law (Український офіс)

Право для здоров’я та краси!

Юридичний супровід міжнародного медичного туризму

← All services 9336

Наше Бюро є першим в Україні, хто став пропонувати широкий спектр юридичних і консалтингових послуг у сфері міжнародного медичного туризму. До цього (з 2007 року) юристи Бюро довгий час напрацьовували практичний досвід у цьому напрямку. Ми займалися юридичним супроводом як юридичних, так і фізичних осіб, які доводилося вирішувати найрізноманітніші питання, які виникали під час реалізації бізнес-проектів та отримання послуг, пов'язаних з організацією та супроводом лікування та оздоровлення за кордоном (у т. ч. проект INTMEDTOURISM.COM). Наші фахівці забезпечували запуск і забезпечення великих і середніх бізнес-проектів в сфері міжнародного медичного туризму в країнах Центральної і Східної Європи (Чеська Республіка, Словаччина, Болгарія), Близького Сходу (ОАЕ), а також у країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону (Таїланд та Філіппіни), де медичний туризм особливо розвинений.

У нашому арсеналі доволі великий перелік послуг в сфері міжнародного медичного туризму та для самих медичних туристів – від консультування (у т. ч. з отримання послуг у сфері допоміжної репродукції людини, експериментальних та нетрадиційних методів лікування, трансплантації, кріоніки та інші), до допомоги щодо оформлення документів (візових, медичних, страхових та інших), складання та перевірки договорів з медичними закладими, посередниками та страховими компаніями, представництво інтересів та ведення переписки, переговорів, претензійний і судове провадження та ін. Зокрема, ми неодноразово забезпечували транспортування за кордон пацієнтів, органів і тканин людини.

Досвідчені юристи нашого Бюро готові проконсультувати з окремих питань або провести повний юридичний супровід будь-якої поїздки на лікування та діагностику за кордон.

Поставити запитання щодо переліку, вартості та особливостей надання послуг у цьому напрямку, а також записатися на консультацію можна в робочі дні з Пн. по Пт. з 9:30 до 17:30. Ми консультуємо по телефону, Скайпу або електронною поштою. 

Тел.: 

          +380 (66) 049 65 96         

          +380 (44) 228 27 78 (тел. ТОВ "ВЕРДІС Юкрейн")

E-mail: info@verdyslaw.com.ua

Skype: verdys_law_ua

 

Інформацію оновлено станом на 15/06/2017.