Міжнародне юридическое бюро VERDYS Law (Український офіс)

Право для здоров’я та краси!

Юридичний супровід підтвердження (спростування) батьківства

← All services 9474

Для того, щоб достовірно дізнатися чи є у батьків генетичний зв'язок з дитиною, необхідно провести ДНК-тест. Такий тест у багатьох випадках буває обов'язковим, зокрема, після програм сурогатного материнства під час реєстраційних процедур, пов'язаних з оформленням документів для дітей, особливо окремих іноземних держав. Крім того, у складних сімейних відносинах збору зразків та проведення ДНК-експертизи можуть перешкоджати. У цьому випадку необхідна допомога досвідченого адвоката, який проконсультує та допоможе організувати ці процедури не порушивши законодавство. 

ДНК-тест для підтвердження (спростування) генетичного зв'язку з дитиною, проводиться в спеціальних лабораторіях з використанням зразків слини або волосся. Ми співпрацюємо з провідними ДНК-лабораторіями України та Великобританії і готові забезпечити повний супровід всіх процедур, від організації збору зразків (з належним процесуальним оформленням) і до отримання результатів ДНК-дослідження, а також представлення інтересів клієнта в суді. Ми забезпечуємо повну конфіденційність і приватність. 

У нас Ви можете попередньо замовити консультацію, щоб дізнатися всі особливості процедури та її правову регламентацію. Вартість консультації з цього питання - 1500 грн.

Поставити запитання та записатися на консультацію можна в робочі дні з Пн. по Пт. з 9:30 до 17:30. 

Тел.: +380 (66) 049-65-96

         +380 (44) 228 27 78 (тел. ТОВ "ВЕРДІС Юкрейн")

 

E-mail: info@verdyslaw.com.ua


Інформацію оновлено станом на 05/06/2017.