Міжнародне юридическое бюро VERDYS Law (Український офіс)

Право для здоров’я та краси!

Ведення складних переговорів і представлення інтересів клієнтів

← All services 5119

Вміння переконати та/або відстояти свою точку зору в ході складних переговорів високо цінується в бізнесі, в т. ч. медичному. Це можуть бути випадки конфліктів з приводу заподіяння шкоди здоров'ю або якості обслуговування, проблеми всередині колективу або між власниками бізнесу, допити та надання пояснень у контролюючих чи правоохоронних органах, та т.і.

Досвідчений фахівець з ведення переговорів має в своєму арсеналі та ефективно використовує спеціальні тактики і методи протидії маніпуляціям, пресингу і навіть погрозам, які можуть використовувати опоненти. У сфері охорони здоров'я та суміжних галузях подібні варіанти спілкування, зокрема з незадоволеними пацієнтами (клієнтами), представниками контролюючих і правоохоронних органів зустрічаються досить часто. Адміністрації або юрисконсультам організації не завжди вдається ефективно відстояти свою позицію, а іноді це краще взагалі робити не особисто, а через представника. Тому послуги з ведення складних переговорів і представлення інтересів клієнтів у державних органах і організаціях та інших дуже часто замовляють у нашому Бюро. Ми допомогли десяткам медичних та інших організацій, а також приватним особам відстояти свою позицію, захистити свої інтереси і не стати жертвами досвідчених маніпуляторів. Такі послуги оплачуються за часовим тарифом. Вартість участі нашого фахівця в переговорах від 2000 грн. в годину (в залежності від складності, учасників і місця проведення переговорів). 

Задати питання щодо особливостей надання цих послуг та їх вартості, а також одразу зробити замовлення можна по телефону, Скайпу або електронною поштою. 

Тел.: 

         +380 (66) 049-65-96

         +380 (44) 228 27 78 (тел. ТОВ "ВЕРДІС Юкрейн")

E-mail: info@verdyslaw.com.ua

Skype: verdys_law_ua

 

Інформацію оновлено станом на 05/06/2017.