Міжнародне юридическое бюро VERDYS Law (Український офіс)

Право для здоров’я та краси!

Професійна та бізнес-еміграція для медиків

← All services 4912

Спеціалісти з медичною освітою відносяться до високо затребуваних категорій іммігрантів у більшості розвинених країн світу. Не погані шанси для реалізації бізнес-планів за кордоном й у бізнесменів, які мають успішний досвід в Україні. Однак будь-яка імміграція, особливо в зрілому віці, є досить непростим завданням. Щоб реально оцінити можливості та ризики, правильно спланувати виїзд, не зайвим буде проконсультуватися у компетентного фахівця з імміграційного права. Крім консультацій з будь-яких імміграційних питань фахівці нашого Бюро пропонують й інші послуги, зокрема такі як:

  • оцінка перспектив еміграції в найбільш популярні країни для професійної медичної кар'єри та бізнесу (Чеська Республіка, Польща, США, Канада, Австралія, Нова Зеландія, Великобританія, Мальта, при бажанні, і деякі інші країни світу);
  • розробка у вигляді довідки реальної моделі для еміграції (робота, навчання, шлюб, возз'єднання сім'ї та інші);
  • оформлення, легалізація та подання документів (дипломи, сертифікати та інші документи про медичну освіту, апостилі тощо);
  • ведення листування та діловодства з імміграційною службою, спонсорами, роботодавцями та ін.;
  • апеляції та представництво в суді та ін.

Послуги можна замовити як окремо, так і пакетно (спеціальні пакети «Медична еміграція в Чеську Республіку», «Медична еміграція в Польщу», «Медична еміграція в Австралію», «Медична еміграція в Нову Зеландію», «Медична еміграція в Канаду», «Медична еміграція в США», «Медична еміграція на Мальту» та аналогічні пакети для бізнес-еміграції в ці країни).

Ми також пропонуємо комплексний імміграційний супровід для всієї родини.

Вартість консультації з цих питань - від 1200 грн.

Можна замовити відразу консультацію по Скайпу наших міжнародних сециалистов, у т.ч. сертифікованих імміграційних агентів Австралії, Канади, США та деяких інших країн, з якими ми маємо партнерські відносини.

Поставити запитання щодо особливостей надання послуг і вартості, а також записатися на консультацію можна в робочі дні з Пн. по Пт. з 9:30 до 17:30. Ми консультуємо по телефону, Скайпу або електронною поштою. 

Тел.: +380 (66) 049-65-96

         +380 (44) 228 27 78 (тел. ТОВ "ВЕРДІС Юкрейн")

 

E-mail: info@verdyslaw.com.ua

Skype: verdys_law_ua

 

Інформацію оновлено станом на 05/06/2017.