Міжнародне юридическое бюро VERDYS Law (Український офіс)

Право для здоров’я та краси!

Експрес-підготовка до перевірок Ліцензійних умов медпрактики та інших

← All services 5094

Експрес-підготовка до перевірки – це термінове виїзний (дистанційний) захід, що здійснюється фахівцями та експертами МЮБ VERDYS Ukraine на території суб'єкта господарювання, який очікує приходу перевіряючих, у т.ч. комісії МОЗ України на планову (позапланову) перевірку Ліцензійних умов з провадження медичної практики.

Після оформлення замовлення в найкоротші терміни (протягом одного-двох днів) ми можемо домовитися про приїзд до Вас досвідченого фахівця нашої фірми. Прямо на місці, він не тільки зможе оцінити Вашу діяльність, виявити порушення та недоліки, але й надати рекомендації, правильні зразки або виправити необхідні для перевірки документи клієнта.

Якщо виїзд з якихось причин відразу не є можливим – ми зможемо допомогти Вам і дистанційно. Для цього необхідно буде оформити опитувальник або відповісти на запитання по телефону. Далі ми дамо всі необхідні консультації, підготуємо та вишлемо Вам електронною поштою всі необхідні документи. Такій формат послуги також показав свою високу ефективність. 

Вартість послуги від 8 000 грн.

УВАГА! Експрес-підготовка до перевірки Ліцензійних умов щодо здійснення медичної практики проводиться у всіх регіонах України. Кожному замовнику гарантується абсолютна конфіденційність.

Щоб дізнатися більше чи одразу замовити цю послугу, будь-ласка, зателефонуйте до юристів Бюро або надішліть нам запит електронною поштою. 

Тел.: 

         +380 (66) 049-65-96

         +380 (44) 228 27 78 (тел. ТОВ "ВЕРДІС Юкрейн")

 
 
E-mail: info@verdyslaw.com.ua
 
Skype: verdys_law_ua
 
Інформацію оновлено станом на 30/01/2020.