Міжнародне юридическое бюро VERDYS Law (Український офіс)

Право для здоров’я та краси!

Юридичний супровід проведення клінічних досліджень

← All services 6321

За роки роботи фахівці нашого Бюро набули значний досвід у галузі проведення клінічних досліджень в Україні, Чеській Республіці та Болгарії. Ними здіснювалися юридичний і консалтинговий супровід усіх фаз клінічних досліджень для низки відомих компаній з Великобританії та країн Скандинавії. Це були консультації, розробка, аналіз і корекція документів, взаємодія з компетентними державними органами (дозвільні, узгоджувальні та інші процедури та дії), а також захист інтересів клієнтів при проведенні контрольних заходів. Наші фахівці забезпечували проведення всієї договірної роботи (розробка та супровід укладення договорів і угод), супроводжували переговори та врегулювання спірних і конфліктних ситуацій. Крім того, ми створили та забезпечили всю необхідну базу організаційних та інформаційно-правових документів, що регламентують всі процедури, правовий статус учасників і правовідносини між ними.

Особливу важливість у проведенні клінічних досліджень мають забезпечення та захист прав пацієнтів. Для цього ми розробили безліч спеціальних документів, зокрема такі як: поінформовані добровільні згоди, протоколи інформування, акти, заяви, анкети, договори, положення, інструкції, угоди та інші.

Один з провідних фахівців нашого Бюро адвокат Сергій Антонов, який має медичну освіту і статус міжнародного експерта з організації та правового забезпечення медичного бізнесу, в 2015-2016 рр. брав участь у написанні науково-дослідницької доповіді (репорта) з проблем порушення прав пацієнтів при проведенні клінічних досліджень, які проводилися на замовлення транснаціональних фармацевтичних компаній в країнах Африки та Південно-Східної Азії (доповідь писалася на базі Дослідницького центру австралійського університету UNSW).

У галузі проведення клінічних досліджень для наших клієнтів з України та інших країн ми пропонуємо широкий спектр послуг, зокрема таких як:

  • консультації для всіх учасників клінічних досліджень;
  • розробка, аналіз і корекція всіх видів договорів, які необхідні при проведенні клінічних досліджень, у т. ч. договорів між замовником (спонсором) та дослідницькими організаціями, (виконавці), медичними закладими, які виступають клінічною базою досліджень, а також з дослідниками, співдослідниками, страховими компаніями тощо;
  • повний юридичний супровід переговорів і укладення договорів з ДЕЦ України та іншими компетентними державними органами, 
  • розробка, аналіз, корекція організаційних, інформаційно-правових (згоди, протоколи інформування, акти тощо) та інших документів, а також супровід при їх оформленні.

Також ми можемо запропонувати комплексний юридичний консалтинг з організації основних процедур, включаючи рекомендації з вибору підрядників і дослідників, спеціалістів, оформлення регламентів, забезпечеення прав пацієнтів та інші.

Поставити запитання з приводу повного переліку, вартості та особливостей надання послуг, а також записатися на консультацію можна в робочі дні з Пн. по Пт. з 9:30 до 17:30. Ми консультуємо по телефону, Скайпу або електронною поштою. 

Тел.: +380 (66) 049 65 96         

          +380 (44) 228 27 78 (тел. ТОВ "ВЕРДІС Юкрейн")

E-mail: info@verdyslaw.com.ua

Skype: verdys_law_ua

 

Інформацію оновлено станом на 15/06/2017.