Міжнародне юридическое бюро VERDYS Law (Український офіс)

Право для здоров’я та краси!

Підготовка медичних закладів до аккредитації

← All services 10326

У даний час, згідно з чинним українським законодавством, процедура акредитації є обов'язковою для всіх закладів охорони здоров'я незалежно від їх відомчого підпорядкування, форми власності, профілю та рівня надання лікувально-профілактичної допомоги або медичних послуг. 

Більш детально про правової регламентації і те, як в Україні проходить акредитація медичних закладів можна ознайомитися за цим посиланням.

Фахівці VERDYS Law Ukraine мають великий досвід надання послуг з підготовки до акредитації медичних (санатроно-курортних) закладів усіх форм власності та у всіх регіонах України. Ми успішно підготували до проходження акредитації понад 50 медичних та санатроно-курортних закладів, у т. ч. таких відомих як МЦ «Клініка «ЄВРОЛАБ» (м. Київ), МЦ "Клініка Заблоцького" (м. Київ), МЦ «Стоматологічна клініка «СТЕДЛІ» (м. Київ), МЦ «Міжнародний медичний центр «ОФТАЛЬМІКА» (м. Харків), МЦ "Клініка пластичної хірургії "ВІРТУС" (м. Київ), МЦ «Клініка «Аванто» та «Аванто-Плюс» (м. Київ), МЦ «Клініка репродукції «Надія» (м. Київ), МЦ "АННА-КОСМО" (м. Київ), МЦ "Мати та Дитина" (м. Київ), ЛДЦ «КЛІНІКА ГАРМОНІЯ» (м. Київ), та багатьох інших.

Після підготовки наші клієнти завжди успішно проходять цю процедуру та без проблем отримують необхідну їм акредитаційну категорію (найчастіше «вищу» або «першу»). Приводяться у відповідність діловодство та кадрова робота, охорона праці, ведення статистичної та інформаційно-правової документації, метрологічне забезпечення тощо. 

Окремо або в рамках підготовки до акредитації на вищу категорію наші партнери з Спеціалізованого Консалтингового агентства Health & Beauty Consulting (VERDYS Group International) можуть підготувати медичну організацію до сертифікації ISO серії 9000 (за національними стандартами ДСТУ та/або міжнародними).

 

Чому ця послугу слід замовити саме у нас 

Керівники багатьох медичних закладів з метою економії грошей часто приймають рішення готуватися до акредитації самостійно та без "сторонньої допомоги". Однак у більшості приватних (та навіть інших форм власності) медзакладів немає для цього достатньо кваліфікованих фахівців або просто часу на складання всієї необхідної документації. Тому така самостійна підготовка може затягуватися на роки або дати дуже низькі результати при оцінці експертами. 

Замовивши у VERDYS Law Ukraine комплекс послуг з підготовки до акредитації «під ключ» («АКРЕДИТАЦІЯ «ЕЛІТ»), Ви не будете витрачати свій час на пошук та оформлення сотень складних і «незрозумілих папірців». Наші юристи не тільки допоможуть скласти необхідні документи, але й приведуть у відповідність із Ліцензійними умовами діяльність Вашого медичного закладу. Тому спеціально розроблені під час підготовки документи згодяться на довгі роки і не тільки для акредитації.

 

Наші послуги по підготовці до акредитації

Ми пропонуємо кілька варіантів послуг з підготовки до акредитації медичних закладів:

  • повний пакет послуг з підготовки до акредитації «АКРЕДИТАЦІЯ «ЕЛІТ» (від 36 000 грн.);
  • пакет послуг «АКРЕДИТАЦІЯ «ЕКОНОМ» (26 000 грн.), включає розширену консультацію та пакет документів для акредитації.
  • окремі консультації, передакредитаційний аудит (оцінка рівня підготовки), надання окремих зразків документів тощо. 

З повним переліком послуг, які входять у той чи інший пакет, а також його вартість можна дізнатися, зателефонувавши нам по телефону.

З кожним клієнтом ми обов'язково укладати письмовий договір, який може передбачати поетапну оплату (в залежності від варіанту підготовки та домовленістю сторін).

Вартість послуг визначається відповідно до обраного пакету послуг, обсягом роботи, терміновості проведення підготовки та особливостей діяльності медичного закладу клієнта. 

 

Повний пакет підготовки "АКРЕДИТАЦІЯ "ЕЛІТ"

Цей варіант підготовки передбачає максимально повний варіант супроводу клієнта. 

У пакет наших послуг з підготовки до акредитації «під ключ» пакету «АКРЕДИТАЦІЯ «ЕЛІТ» включено наступне:

• виїзний огляд з оцінкою рівня підготовки та стану матеріально-технічної бази медичного закладу (т. зв. "передакредитаційний аудит");

• висновок за результатами передакредитаційного аудиту;

• складання плану підготовки та узгодження його з клієнтом;

• консультації фахівців по телефону, Скайпу та електронною поштою);

• підготовка всіх необхідних документів ув т.ч. з організації та управління, системі контролю якості, кадрів, трудових відносин, а також звіти, накази, розпорядження, положення та інструкції, договори, анкети тощо) згідно з узгодженим планом;

• підбір і надання клієнту необхідних нормативних актів, статистичних форм та інших документів;

• оформлення, подача заяви та подання пакету документів до Головної акредитаційної комісії Міністерства охорони здоров'я України;

• один тренінг для персоналу (перед проведенням акредитації);

• присутність представника VERDYS Law Ukraine в медичному закладі під час роботи експертів (за погодженням з клієнтом).

Вартість підготовки до акредитації "під ключ" пакет "АКРЕДИТАЦІЯ "ЕЛІТ" - від 36 000 грн.

 

Скільки це коштує 

Вартість наших послуг розраховується індивідуально в залежності від складності та терміновості підготовки. На вартість впливають: обсяг роботи, кількість найнятого персоналу, наявність у структурі медичного закладу КДЛ та інших окремих структурних підрозділів, а також категорія, на яку розраховує клієнт.

У разі замовлення акредитації декількох медичних закладів, надається значна знижка (до 40%).

 

Як ми проводимо підготовку "під ключ"

Підготовка до акредитації "під ключ" (пакети «АКРЕДИТАЦІЯ-ЕЛІТ» та «АКРЕДИТАЦІЯ-СТАНДАРТ») звичайно здійснюється в 4 етапи:

  • I-й етап (підготовчий): оформлення спеціального опитувальника, проведення виїзду спеціаліста для ознайомлення з діяльністю медичного закладу, складання індивідуального Плану підготовки, консультування з експертами та ін;
  • ІІ-й етап: підготовка документів про лікувально-профілактичної діяльності закладу, дані про персонал, якості медичного обслуговування та ін, оформлення і подача заяви з документами в ДАК МОЗ України);
  • ІІІ-й етап: виконання Плану підготовки, розробка документів, усунення недоліків, консультування з експертами та інше;
  • ІV-й етап (заключний): проведення тренінгу та інструктування керівництва та персоналу напередодні акредитації, перевірка документації та стану медичного закладу, оформлення листа самоаккредитации, супровід при роботі експертної групи. 

За домовленостю, після оформлення протоколу акредитації (із зазначенням кількості отриманих балів та рекомендованої категорії) ми допоможемо отримати в МОЗ України бланк акредитаційного сертифіката та передати його клієнту. 

Для виконання кожного замовлення ми залучаємо досвідчених фахівців в області кадрового діловодства, документознавства, метрології, стандартизації, організаційного та правового забезпечення діяльності медичних закладів. У ході підготовки ми надаємо суттєву допомогу в упорядкуванні діловодства, підборі необхідних медичних фахівців, відновлення прострочених документів про кваліфікації та атестації, легалізації іноземних фахівців та інше.

Ми обов'язково співпрацюємо та консультуємося з експертами з акредитації регіону, де здійснює діяльність медичний заклад клієнта. 

Щоб дізнатися більше, або одразу замовити послугу звертайтеся до VERDYS Law Ukraine:

Тел.: +380 (66) 049 65 96

          +380 (44) 228 27 78 (тел. ТОВ "ВЕРДІС Юкрейн")

E-mail: info@verdyslaw.com.ua

 

#акредитація, акредитація медичного закладу, державна акредитація медичної установи, стандарти акредитації, категорії акредитації, акредитаційний сертифікат, етапи акредитації, підготовка до акредитації, скільки коштує акредитація, документи для акредитаціїї медичного закладу, МОЗ України, ДАК МОЗ України, Державна акредитаційна комісія МОЗ України, вища акредитаційна категорія

 

Інформацію оновлено станом на 29/12/2019.