Міжнародне юридическое бюро VERDYS Law (Український офіс)

Право для здоров’я та краси!

Наша команда

Безумовно, успішність будь-якої компанії залежить від професіоналізму та злагодженості її команди. У нашій команді тільки кваліфіковані фахівці з великим практичним досвідом. Іноді ми залучаємо до вирішення складних питань наших партнерів і консультантів з інших країн.

Робочі мови спілкування: українська, російська та англійська.

 

Керуючим українського офісу Міжнародного юридичного бюро VERDYS Law є Сергій Володимирович Антонов.

 

Сергій Антонов - керуючий партнер, адвокат з юридичним досвідом 20 років, науковець

PhD, LL.M (UNSW Australia), медіатор, сертифікований аудитор з якості та сервісу, у т. ч. системи ISO. 

Сергій є визнаним експертом з міжнародним досвідом з питань організації та правового забезпечення медичної діяльності, а також репродуктивного права. Має три вищих освіти: юридичну, медичну та експертну (експерт-криміналіст), зокрема отримав ступінь магістра права у престижному австралійському універститеті UNSW (Sydney, Australia).

Засновник і директор Центру медичного та репродуктивного права Сергія Антонова (з 2006 року). Старший науковий співробітник Інституту держави і права ім. В.М. Корецького.

З 2010 року Сергій є Президентом Асоціації "Всеукраїнська фундація компаній з організаційно-правового забезпечення програм ДРТ".

З 2017 року Сергій Антонов є Головою Секції медичного права Комітету медичного і фармацевтичного права Національної асоціації адвокатів України.

                             

Спеціалізація:

Медичне та репродуктивне право, фармацевтичне право, цивільне право та процес, сімейне право, міжнародне сімейне право, трудове  право, право інтелектуальної власності, іміграційне право, спортивне право.

       

Практика та наукові дослідження:

Сурогатне материнство в Україні та за кордоном, донорство гамет та ембріонів, постмортальна репродукція, "відкладене батьківство". 

Підтвердження та спростування батьківства за дпомогою ДНК-тестів (організація та правове забезпечення).

Ліцензійні питання та акредитація у сфері охорони здоров'я тощо.

Врегулювання конфліктів, у т.ч. за допомогою медіації.

Організаційні, правові та інщі документи для забезпечення осподарської та професійної діяльності у сфері охорони здоров'я, індустрії краси та оздоровлення (протокол інформування, інформована згода на медичне втручання, відмова від медичного втручання, Положення про медичний заклад тощо).

Юридичний аудит, акредитація та сертифікація медичних закладів, розробка, впровадження стандартів, а також контроль якості та сервісу обслуговування.

Акредитація JCI (для міжнародного медичного туризму), сертифікація ISO (ДСТУ та міжнародна).

Міжнародний медичний та оздоровчий туризм, телемедицина.

Допінг у професійному спорті.

Відкриття та прідбання бізнесу за кордоном. Професійна та бізнес-еміграція для медиків.

 

Добре володіє англійською та чеською мовами.                                                          

 

E-mail: m.partner@verdyslaw.com.ua

Skype: antonov_cmr

Tел.: +380 50 441 86 15

 

 

Партнери та юристи:

 

Юлія Казьмірик  -  партнер 

Пані Юлія закінчила з відзнакою Інститут міжнародних відносин КНУ ім. Т.Г. Шевченка (відділення міжнародного права), спеціалізація «Європейське право», магістр.
                               
Master of Laws (LL.M) в King's College London University (Лондон, Великобританія).
                              
Проходила практику в провідних юридичних компаніях Великобританії.
                               
Працювала консультантом Управління міжнародних економічних зв'язків у Торгово-промисловій палаті України, де отримала достатній практичний досвід організації та ведення переговорів з іноземними партнерами, ділового листування, протоколювання,  а також написання юридичних висновків і довідок.
                              
Спеціалізація: Медичне та репродуктівне право, IT-право, право Європейського союзу, міжнародне право, цивільне право та процес.

 

Вільно володіє англійською та німецькою мовами.

 

E-mail: y.kazmiryk@verdyslaw.com.ua

 

 

 

 

 

 

Руслан Блатін   -  асоційований партнер    

Пан Руслан закінчив з відзнакою Економіко-правовий факультет Одеського національного університету імені І.І. Мечникова за фахом правознавство зі ступенем магістра. Також ає диплом магістра Зовнішньо-економічної діяльності Одеського Національного Політехнічного Університету. Закінчив аспірантуру в ОНУ ім. Мечникова та працює над дисертацією на тему «Цивільно-правові відносини в сфері професійного спорту».

Masters in Global Sports Law в університеті ISDE Business and Law School Madrid.

Отримав Master of Science в Ivy League установі Columbia University in the city of New York (програма Sports Management). 

Багаторічний досвід в галузі спортивного та розважального права. Працював юристом в Футбольному клубі «Чорноморець».

Проходив практику та працював у провідних юридичних фірмах США, які здійснюють юридичний супровід спортивних та розважальних заходів. У даний час працює в юридичній фірмі (Маямі, США).
 

Спеціалізаціяспортивне та розважальне право, право інтелектуальної власності, право модельного бізнесу, музичне право, міжнародне сімейне право, репродуктивне право, IT-право, право мистецтва, іміграційне право та інші.

 

Практика та наукові дослідження:

Реєстрація об'єктів інтелектуальної власності та авторського права, реєстрація ТОВ та корпорацій в США, консультування з цивільного права в Україні та США, оформлення P1 (спортивної) та інших віз в США, досвід введення справ зі Спортивним Арбітражним Судом в Лозанні, складання і правка спортивних і музичних контрактів.                             


Вільно володіє англійською мовою.

                    

E-mail: r.blatin@verdyslaw.com.ua

 

Олена Менделя  -  асоційований партнер 

Пані Олена окрім магістра права має також ступінь МВА, що дозволяє їй швидко знаходити ефективні стратегії вирішення не тільки юридичних, але й управлінських проблем у сфері медичної діяльності. 

Олена має значний досвід оформлення документів на отримання (переоформлення) ліцензій на провадження медичної практики, а також ліцензій на обіг наркотичних засобів та прекурсорів, дозволів на джерела іонізуючого опромінювання.

Реєстрація підприємств та організацій, автономізація закладів охорони здоров'я, корпоративні питання, трудові відносини з персоналом з урахуванням нового законодавства, яке забезпечує реформування сфери охорони здоров'я, - відносяться до професійних інтересів пані Олени Менделі.

Спеціалізація: медичне право, цивільне право та процес, корпоративне право, трудове право, реєстраційні та ліцензійні процедури та дозволи, акредитація медичних закладів та інше.

E-mail: o.mendelia@verdyslaw.com.ua

 

 

 

 

 

 

Андрій Новак  -  юрист        

Спеціалізація: медичне та репродуктивне право, сімейне право, цивільне право та процес, адміністративне право та процес, трудове право, право інтелектуальної власності, реєстраційні та ліцензійні процедури та дозволи, та інше.

E-mail: lawyer1@verdyslaw.com.ua

 

Вероника Варга   -  молодший юрист

Спеціалізація:  медичне та репродуктивне право, сімейне право, цивільне право та процес, адміністративне право та процес, трудове право, право інтелектуальної власності, реєстраційні та ліцензійні процедури та дозволи, та інше.

E-mail: lawyer2@verdyslaw.com.ua

 

# медичне право, репродуктивне право, спортивне право, розважальне право, міжнародне сімейне право, захист прав та інтересів медичних працівників, права пацієнтів, трудове право, акредитація медичних закладів, юридичний аудит медичної практики, ліцензія на медичну практику, право інтелектуальної власності, сурогатне материнство, права медичних працівників, донороство гамет та ембріонів, постмортальна репродукція, відкладене батьківство, протокол інформування, медіація, згода на медичне втручання, відмова від медичного втручання, медичний та оздоровчий туризм, сертифікація ISO, акредитація JCI, врегулювання конфліктів з пацієнтами, цивільне право та процес, медична практика, індустрія краси та оздоровлення, телемедицина, іміграційне право, IT-право, право модельного бізнесу, музичне право, право мистецтва